Darling İn The Franxx – Eleştiri Ve Öneri

Herkese selam arkadaşlar ben Doktor sizler için bu gün (Darling ın the fraxx) adlı güzel bir anime hakkında bilgi vermek aynı zamanda da kendi fikirlerimi söylemek istiyorum.

-Genel bilgilendirme-

-Darling İn The Franxx CloserWork, trigger ve A-1 Pictures tarafından hayata geçirilmiş bir anime serisidir.

-2017 Expo anime etkinliğinde ilk duyurulmasının ardından 2018 yılının ocak-temmuz tarihleri arasında izleyiciye sunulmuştur.

-Seri insanların üreme olayını gereksiz gördüğünden dolayı bırakması üzerine yeni çocukların laboratuvar ortamlarında hayata getirildiği ve büyütüldüğü olası bir gelecekte geçmektedir. Bu çocuklar hayatlarını (Franxx) ismi verilen devasa robotları kontrol ederek geçirmektedirler

-Kendi yorumlamam-

Arkadaşlar ben anime bağımlısı bir insan değilimdir. Ama açık konuşmak gerekirse bu animeyi 1 gün içerisinde bitirdim. Çünkü insan üzerisin de inanılmaz düzeyde merak uyandırıyor izledikçe izleyesi geliyor. Bu ilk sebep diğer sebep ise çizimleri ve hikaye olgusu çok güzel belki daha önce benzer animeler izlemiş olabilirsiniz ama bu anime ile aynı olamaz size teminat veririm bir bilgi daha vermek isterim izleyecek veya daha önce izlemiş arkadaşlar için yeni sezon için çalışmalar devam etmektedir resmi bilgi olmasa da hem manga yazarları hem de anime hazırlayan ekiplerin kabul edip söyledikleri bir bilgidir 2021 sonlarında geleceği söylenmiştir.

(Biraz uzun oldu kabul ediyorum ama okuyan bütün herkese çok teşekkür ediyorum umarım bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle.)

Yazar ; DOKTOR

Yorumları Göster (1)

  • Fazla eleştirilere maruz kalsa da 1 sezonu ile tadında ve yerinde bir anime bence. Eleştirilerden dolayı daha önce izlemediyseniz kesinlikle bir şans vermenizi tavsiye ederim.