Hunter X Hunter yeni bölümleri Gelecekmi?

Selamlar dostlar bugün HunterXHunter animesine yeni bölüm çıkacak mı? Çıkacaksa gerekli kaynak ve konu var mı bunu tartışacağız.
Yapımcı stüdyo Madhouse, henüz yeni bir HxH bölümünün geleceğini onaylamadı. Stüdyo HxH yerine ilgi odağını başka anime ve anime filmlerine yöneltmiş durumda. Birde şu olay var ki diğer sezonların gelme ihtimalini büyük ölçüde azaltıyor. Şu anlık diğer sezon için yeterli bir olay yok. Yani adamlarda konu kalmamış. Haliyle manga yapmak/çizmek oldukça emek isteyen bir iş. Yapımcı buna kafa yormak yerine aklında başka fikirler edinmiş anlaşılan. Yani şuanlık yeni bir HxH sezonu beklemek sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

HunterxHunter Yeni Sezon Ne Zaman Gelir?
Arkadaşlar manga 2018’de son cilt olarak sürüldü. Yani azda olsa bir ihtimal çıkma olasılığı var. Biliyorsunuz mangakanında biraz zamana ihtiyacı var. Belki de şuan yeni bir manga ya da yeni bir HxH bölümünü hazırlıyordur. Şu anlık bir şey demek zor. Ama seyirciler olarak endişe duymamalıyız. Nede olsa anime devamlılığı zaman isteyen bir iş. Şu anda beklemekten başka bir çaremiz yok.
Yeni HxH ve diğer anime haberleri için sitemizi sık sık kontrol etmeyi unutmayın.

Yorumları Göster (1)