Anime Şarkıcısı Lisa 1 Ay Aradan Sonra Yavaş Yavaş Geri Dönecek!

Japon şarkıcı LiSA’nın resmi sitesinde, sanatçının  konserleri iptal ettikten sonra 28 ve 29 Ağustos’ta Hokkaido Eyaletinde gerçekleştireceği “ LIVE is Smile Always ~ Uğur Böceği ~ ” konser turuna devam edeceği açıklandı . 7 ve 8 Ağustos’ta Fukuoka Eyaletinde. Web sitesine göre, LiSA faaliyetlerine yavaş yavaş devam edecek. LiSA zihinsel ve fiziksel yorgunluk nedeniyle 1 ay ara verdi.

LiSA Neden 1 Ay Ara Verdi?

30 Temmuz’da Weekly Bunshun dergisi evlilik dışı bir ilişki olduğu iddiasını bildirdi. Suzuki (LiSA’nın kocası) ve bir iş arkadaşı arasında . Konu internetin hızla yayılmasıyla daha da kötüleşti, birkaç gün sonra Suzuki’nin intihar girişimi olduğu iddiasıyla ilgili başka bir söylenti Japon web sitesinde birileri tarafından sızdırıldı.

LiSA, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba ve Sword Art Online: Alicization – War of Underworld için gerçekleştirilen tema şarkılarıyla tanınır. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba açılış tema şarkısını söyledi. Demon Slayer açılışları “Gurenge” ve “Homura” muhtemelen LiSA’nın en büyük hitleri.

LiSA, profesyonel çıkışını 2011 yılında Letters to U albümüyle yaptı. O zamandan beri, Fate/Zero, il sole penetra le illusioni ~ Day Break Illusion, Sword Art Online, Sword Art Online II, Sword Art Online the Movie: Ordinal Scale, My Hero Academia, Qualidea Code gibi anime için birkaç şarkı seslendirdi. , Nisekoi:, Sihirli lisedeki düzensiz ve Fate/stay night: Unlimited Blade Works.

Kaynak: YSA