Naruto Uzumaki Fortnite’a Geliyor!

Yakın tarihli bir Reddit sızıntısına göre Naruto Uzumaki’nin yakında Fortnite’a geleceği doğrulandı.

Daha önce Epic Games, anime karakterlerini Fortnite’a getirmek için Shuiesha ile görüşüyordu ve görünüşe göre Naruto Uzumaki’nin haklarını elde edebildiler.

Twitter’da popüler sızıntıları yapan ShiinaBR , bu haberi ilk başta onlara Naruto hakkında bilgi veren kaynağın şimdi %100 Naruto’nun Fornite’a geleceğini söylediğini açıkladı. Epic Games, görünüşe göre Naruto’yu bir sonraki sezonda dahil etmeye çalışıyor. ShiinaBR ayrıca bu sefer kişisel olarak tam olarak doğrulayamadığını ancak Reddit kaynağının güvenilir göründüğünü söyledi.

Fortnite’a Diğer Anime Karakterleri Gelecek mi?

Oh ve başka bir Shounen animesinin hayranıysanız, Fortnite’ta en sevdiğiniz anime karakterini oynayamayacağınız için hayal kırıklığına uğramayın. Fortnite’ta bazı anime karakterlerinin de getirilme ihtimalinin olduğu ortaya çıktı.

Sızıntılara göre Epic Games, Shuiesha ile bir anlaşma yapmak için görüşüyor ve bu anlaşma gerçekleşirse Jujutsu Kaisen, Demon Slayer, Fairy Tail ve daha fazlası dahil olmak üzere ünlü anime serilerinden birçok karakter görebilirsiniz.

Kaynak: Twitter