Tatsuhisa Suzuki Lisa’yı Aldattığı İçin Özür Diledi!

30 Ağustos’ta resmi web sitesi aracılığıyla seslendirme sanatçısı Tatsuhisa Suzuki el yazısıyla bir özür mektubu yayınladı.

Tatsuhisa Suzuki’nin el yazısıyla yazdığı özür mektubunun içeriği:

“Sorumsuz ve uygunsuz davranışımdan kaynaklanan rahatsızlık ve endişe için çok üzgünüm. Bu seferki eylemlerim için gerçekten de çok üzgünüm ve aptalca davranarak çeşitli insanlara rahatsızlık ve endişe verdiğim için tekrar üzgünüm” dedi.

“Bundan sonra her konuya her zamankinden daha kibar davranacağım, davranışlarımın çevreyi ne kadar etkileyeceğinin bilinciyle tekrar kendimle yüzleşmek ve iyi niyetle hareket etmek için hiçbir çabadan kaçınmayacağım. Yapacağım.”

“Yine, beni destekleyen herkesten derinden özür dilerim. Gerçekten üzgünüm”

30 Temmuz’da bir Japon blogu “Bunshun Online”, Tatsuhisa Suzuki’nin karısı (Lisa’yı) yirmili yaşlarında bir iş arkadaşıyla aldattığını bildirdi . Haberin ardından hem Lisa hem de Suzuki birlikteliklerine ara verme kararı aldı.

Lisa, Demon Slayer açılışları “Gurenge” ve “Homura” ile tanınan ünlü bir anime şarkıcısıdır. Kısa süre önce “yavaşça” performans sergilemeye döneceğini duyurdu . Suzuki, Seven Deadly Sins’ten Ban’ı seslendirmesiyle tanınan tanınmış bir seslendirme sanatçısıdır ve son zamanlarda Tokyo Revengers’da Draken’ı seslendirmektedir.

Kaynak: Oricon