My Hero Academia, Yeni Oyununda Momo’nun Kıyafeti Tartışma Yarattı!

My Hero Academia, tüm dünyada en çok satan franchise’lardan biri haline geldi. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da anime muazzam bir başarı elde etti.

Anime çok popüler olduğu için genellikle küçük şeyler için eleştiri alıyor. Örneğin, daha önce My Hero Academia, Mineta’nın sapık davranışları ve Momo’nun tartışmalı kıyafetleri nedeniyle eleştirilmişti . Bazı hayranlara göre. Momo’nun kostüm tasarımı çok fazla cilt gösteriyor. “Momo” 16 yaşında bir lise öğrencisidir ve dünyanın birçok yerinde hala bu yaş reşit değildir. Bu nedenle, birçok anime hayranı sıklıkla bu tasarımı değiştirilmesini talep etti.

Söz konusu resim, en son My Hero Academia mobil oyun tanıtımından alınmıştır. Oyunun şimdilik Japonya’ya özel olduğunu unutmayın. Kostümle ilgili tüm tartışmalardan kaçınmak için, oyun geliştiricileri Momo’nun kostümünü daha geniş bir kitleye daha uygun görünecek şekilde değiştirmiş gibi görünüyor.

Görsel karşılaştırmasından da anlaşılacağı üzere Momo’nun oyun tasarımı anime tasarımına benziyor ancak animeye göre daha az vücut gösteriyor.

Bazı My Hero Academia hayranlarına göre, Momo’yu anime kostümü içinde cosplay yapmak oldukça zor olduğu için bu iyi bir değişiklik.

Yorumları Göster (1)

  • Acaba hiç düşünmüşler mi çizer neden öyle çizmiş diye siz yorulmayın ben söyleyeyim Momo nun özgünlüğü vücudundan istediği herhangi bir nesneyi oluşturmak ve bunun için en uygun yer gövdesi