Jujutsu Kaisen Sevimli Benzersiz Şekillerde Ürünlere İlham Kaynağı oluyor!

Jujutsu Kaisen, 2021’in en çok satan anime ve manga serilerinden biridir. Serinin popülaritesi, bir anime uyarlaması aldıktan sonra katlanarak arttı.

Japonya’daki anime hayranları, çıkan her türlü Jujutsu Kaisen ürününü almaya her zaman hazırlar. Jujutsu Kaisen ürünlerine olan bu büyük taleb, çok şüpheli görünen Anahtarlık tasarımlarına ilham verdi.

İlk izlenimden, Jujutsu Kaisen’den ilham alan anahtar zincirleri sevimli ve zararsız görünüyor, ancak Japon sosyal medya web sitesinde bunların sadece sevimli görünümlü anahtar zincirleri olmadığını, aynı zamanda “başka bir şeye” benzediklerini iddia eden bir gönderi viral oldu. Ancak diğer kullanıcılar, bunun sadece bir tesadüf olabileceğini söyleyerek bu iddiayı hızla reddetti.

Bir kullanıcı, “Fujoshi için iyi ürün, diğerleri için tehlikeli” yorumunu yaptı.

Fiyat ve Nereden Alınır?

Şu anda bu ürünün resmi olup olmadığını doğrulayamadık, ancak Japonya’da epeyce çevrimiçi mağazada mevcut. Onları satın almak isterseniz, 21 ABD doları gibi düşük bir fiyata (hahaha T.C vatandaşları üzgün) 5’li bir paket halinde alabilirsiniz. Ancak bu anahtarlıkların fiyatları mağazadan mağazaya değişiklik gösterebilmektedir.

Kaynak: Otakomu