School Days – Öneri

Selamlar Değerli Dostlarım Perşembe günü attığım Sword Art Online Önerisine ilgi az kalmış bu biraz beni üzdü açıkçası neyse bu hafta ki romantizm anime’mize geçelim.

Not: Dostlar bu anime ağır bir dram işliyor sonlarda o yüzden Dram sevmeyenlere kesinlikle önermiyorum.

School Days

Konusu:Makoto Ito, her gün okuldan evine trenle gitmektedir. Ancak ikinci dönemin başlangıcında, kendisiyle aynı trene binen bir kıza aşık olur. Kotonoha Katsura isimli bu kız ise ne yazık ki, Makoto’nun varlığından habersizdir. İkili, aynı okulda okumalarına rağmen, aynı sınıfta değillerdir. Makoto, Katsura’nın gözüne girebilmek için onun yakın bir kız arkadaşından yardım ister: Sekai Saionji. Sekai ise aslında Makoto’ya aşık olmasına rağmen yardım etmeyi kabul eder. Böylece üç genç kendilerini, yaşamlarını değiştirecek bir aşk üçgenin ortasında bulurlar.

Bölüm Sayısı: 12+2 (2 bölüm ova bölümlerden ibaret)

Türleri: Romantizm , Okul , Harem , Dram

Site Puanı: 6.90

Not2: Öncelikle bu anime de verilen romantizm ilk zamanlarda iyi işlenmiş olsa da animenin ilerleyen bölümlerinde olanlar oluyor zaten (Animeyi bitirenler dediğimi anladı.

neyse çok ağır bir dramı var son bölümlere doğru , 2-3 sahne de az bir ecchi var. O sahneler de echhi sayılırsa tabi . Keşke romantizm üzerine yoğunlaşıp dramı olmayan bir anime olsaydı School Days ama yapacak bişi yok.
Yani dostlar bu anime ye spoilere girmeden bu şekilde kendi yorumumu katabildim spoilere girseydim neler söylerdim neler ahh ahh.

Not3: Anime serüvenimde ilk ağladığım animedir kendileri.

Yazarın instagram sayfası ; https://www.instagram.com/anime_of_blaned/

Bir Cevap Yazın