Uzaki-Chan 2. Sezon Ne Zaman

Uzaki-chan wa Asobitai Konusu Nedir ?

Sakurai Shinichi’nin tek dileği biraz huzur ve sakinliktir. Ancak Sakurai Shinichi’nın gösterişli, güzel vücutlu alt sınıfının başka planları vardır. Uzaki Hana’nın tek istediği Sakurai Shinichi ile takılmak ve onunla eğlenmektir ama Uzaki Hana’nın parçalayıcı cazibesi ve şevkli isteği sayesinde bu sadece güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir!

2. Sezon Ne Zaman Gelecek ?

Arkadaşlar 2. sezon hakkında biraz araştırmada bulundum. İngilizce bir kaynakta 2. sezonun veyahut devam filminin olacağını söylüyordu. Animeyi yapan stüdyo, resmi twitter hesabından bir paylaşım yapmış. Paylaşımda elinde 2. sezon hakkında bir tabelayla içeriye bir adam geliyor ve çalışanlar sevinç çığlıkları atıyor. Yani 2 .sezon resmi olarak onaylanmasada stüdyo iç kararlarında 2. sezonu getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca paylaşımda şuna benzer bir söylenim bulunmakta;

2. Sezon için yeşil ışık yakıldı. Ancak biraz daha araştırma yapınca farkettim ki anime manga ile neredeyse aynı ilerlemekte. Yani 2.sezon için mangadan alınabilecek pek bir olay kurgusu yok. Manga biraz daha ilerledikden sonra, yani benim tahminimce 30-40 chapter sonra 2.sezon bizlerle buluşacak. Manga chaptlerı da o kadar hızlı gelmediği için biraz bekleyeceğiz. Ancak sıkıntı edecek bir olay yok çünkü stüdyo çoktan kendi kararını vermiş bile. Bize sadece beklemek düşüyor. Benim tahminim 2. sezonun 2021’in sonlarına doğru ya da 2022’nin ilk baharında bie buluşması olacak. Umarım en yakın zamanda 2. sezona ulaşabiliriz.

Stüdyonun 2. sezon için hazırladığı fragmana buradan ulaşabilirsiniz. https://youtu.be/w2CvKNgyu_gYouTube

Bir Cevap Yazın