Attack On Titan 4. Sezon 2. Part’ı İle İlgili Her şey!

Hayranlar, Hajime Isayama’nın baş yapıtı “Attack on Titan” için hevesliydi ve sonunda Attack on Titan Final Sezonunun yayınlanacağı tarih belli oldu.

Attack on Titan manga serisi Hajime Isayama tarafından yazılıp çizildi, anime uyarlaması için Wit Stüdyo tarafından alındı. 3 sezonun ardından Stüdyo Wit, diziyi daha fazla canlandırmaktan vazgeçti. Mappa Stüdyo, Attack on Titan’ın kalan hikayesini canlandıracak 4. sezonu canlandırma sorumluluğunu üstlendi.

Attack on Titan Final Sezon 2. Part Çıkış Tarihi

Attack on Titan final sezonu 1. bölüm, toplam 16 bölümden oluşan Aralık 2020’de gösterime girdi. İlk bölümün bitmesinin ardından Final sezon 2. bölümünün Kış 2022’de başlayacağı açıklandı ancak kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı.

22 Ağustos’ta Attack on Titan’ın resmi Twitter hesabı aracılığıyla Attack on Titan Final Sezon part 2’nin Ocak 2022’de Planlandığı duyuruldu. Attack on Titan Final sezon 2. bölüm ilk bölümün adı “Condemnation”. Bölüm yayınından önce özel bir program yapılacak (belki önceki Attack on Titan sezonlarında neler olduğunu özetlemek için.)

Mappa Stüdyo, Attack on Titan için henüz bir fragman yayınlamamasına rağmen, Mappa Stage 10. yıl dönümünde önemli bir görsel yayınlandı.

Attack on Titan yönetmeni Yuichiro Hayashi çıkış tarihiyle ilgili şu mesajı paylaştı:

Beklediğin için teşekkürler! Final sezonunun 2. partı gelecek yıl Ocak ayında başlayacak! Shiganshina’daki büyük ölçekli savaştan Titanların kökeni hikayesine kadar, aslında doruğa yaklaşıyoruz. Ayrıca imajlar açısından birçok yeni zorlukla karşılaşıyoruz. O sahne nasıl canlandırılacak… lütfen dört gözle bekleyin

Eren’in seslendirme sanatçısı Yuki Kaji de bir mesaj paylaştı:

Savaşmazsan kazanamazsın

Attack on Titan final sezonunun 1. partında ne oldu?

Attack on Titan Sezon 4 bölüm 1, anime hayranları için şok edici dönüşler ve sürprizlerle doluydu. Eren’in düşman ülke Marley’e nasıl sızdığını gördük ve masum sivilleri bile öldürmekten çekinmedi. Eren’in karakterindeki bu şaşırtıcı değişiklik, animede duyulmamış bir masuma bu acımasız şeyleri yapan bir kahramanın hayranları için şok oldu.

2. Partda neler olacak?

Mappa stüdyo Attack on Titan’ın tüm hikayesini animeye uyarlayacaklarını duyurdu, böylece Attack on Titan için uygun bir son bulacağımız için hayranların içiniz rahat olsun. 4. Sezon 1. Bölüm sizi şaşırttıysa 2. bölümden daha çok keyif alacaksınız. (Manga spoilerı ileride) bu yüzden Eren’in arkadaşları Eren’in iş yapma şeklini beğenmiyorlar, onun masum insanları öldürme eylemlerine katılmıyorlar. Eren’in yaptıklarının cennet adasına ve eldian halkına fayda sağlayacağını bilseler de onu ne pahasına olursa olsun durdurmak istiyorlar. Eren ve Alliance (Armin, Mikasa, Jean, Reiner ve Annie) arasında top yekün bir savaş başlayacak.

Attack on Titan mangası ilk olarak Eylül 2009’da yayınlandı ve Nisan 2020’de sona erdi. Manga toplam 34 cilt olarak toplanmıştır. Attack on Titan manga, tüm zamanların en çok satan mangalarından biridir, şimdiye kadar dünya çapında 100 milyondan fazla kopya satılmıştır.

Kaynak: Twitter

Bir Cevap Yazın