Re: Zero’nun Tüm Hikayesi 8 Sezon Sürecek!

Re: Zero ile ilgili sık sık haber paylaşan bir Twitter kullanıcısı @LoremIpsumVerb, Re: Zero Author tarafından yapılan bir yorumu ortaya çıkardı. Stride Vollachia (Twitter Kullanıcısı) genellikle sahne arkası bilgilerini ve yazar Tappei Nagatsuki’nin özel etkinliklerde yaptığı yorumları paylaşır .

24 Ağustos’ta kullanıcı, özel bir etkinlikte Re: Zero yazar yorumları hakkında bazı ilginç bilgiler açıkladı. Tappei Nagatsuki, Re: Zero hikayesini tam olarak uyarlamanın 25 bölümden oluşan yaklaşık 8 sezon süreceğini tahmin etti.

Unutulmaması gereken bir diğer nokta, yazarın bir Talk show’daki tahmininin, yapımcıların anime için planlarını yansıtmamasıdır. Yazarın yorumu, eğlenceli bilgilerden başka bir şey olarak görülmemelidir. Tüm manga arclarını anime filmine uyarlamanın yükselen trendleri göz önüne alındığında, bazı arclarına filme uyarlanması mümkündür.

Şu anda Re: Zero toplam 2 sezona sahip. 11 Re: Zero light novel arcından 4’ü 2 sezonda uyarlanmıştır. arcların hızı ve uzunlukları göz önüne alındığında, Re: Zero’nun 8 sezon alması mümkündür.

3. Sezon Güncellemesi

Franchise’ın popülaritesi göz önüne alındığında, Sezon 3’ün geleceği neredeyse eminiz ancak soru, Sezon 3’ün ne zaman yayınlanacağı? Stüdyo White Fox tarafından canlandırılan Re: Zero’nun 2 sezonu 4 yıl arayla yayınlandı. İlk sezon 2016’da, 2. sezon ise 2020’de yayınlandı. Yani 3. sezon 2024’te mi çıkacak? Muhtemelen hayır ama Sezon 3’ün ne zaman yayınlanacağını bilmek için resmi duyuruyu beklememiz gerekecek.

Bir Cevap Yazın