Sword Art Online Progressive Çıkış Tarihi, Fragmanı ve Oyuncuları

Sword Art Online Progressive: Aria of a Starless Night, 2021’de vizyona gireceği belirtilen yeni bir anime filmidir. Film, Reki Kawahara tarafından yazılan ve abec tarafından gösterilen SAO: Progressive hafif romanlarına dayanmaktadır.

Sword Art Online Progressive Ne Hakkında?

Film, Aincard’ın birinci katındaki olayları ve Kirito ile Asuna arasındaki ilk karşılaşmayı kapsayacak. SAO: Progressive, temelde izleyicilerin hem Kirito’nun hem de Asuna’nın bakış açısını deneyimleyebilecekleri bir hikayenin yeniden anlatımıdır. Önceden. yazar, diziye modern bir yeniden başlatma vermek istediğini ve bu nedenle SAO: Progressive light romanları yazdığını belirtti.

Sword Art Online Progresif Canon mu?

Evet, SAO: Progresif film canondur. Ama filmi izlemek gerekli mi? Muhtemelen değil. Daha önce de belirtildiği gibi, bu Aincard’ın birinci katındaki olayların yeniden başlatılmasıdır. Franchise hikayesini anlamak için film gerekli değildir.

SAO Progressive Çıkış Tarihi?

Resmi twitter hesabı üzerinden filmin 30 Ekim 2021’de vizyona gireceği duyuruldu. Filmin vizyona girmesi planlansa da pandemi durumu nedeniyle gecikme ihtimali var. Filmin 1 saat 37 dakika uzunluğunda olduğu belirtiliyor.

Döküm

Animenin orijinal kadrosu da film için geri dönecek

  • Yoshitsugu Matsuoka Kirito olarak
  • Asuna olarak Haruka Tomatsu

Kadro

  • Karakter Tasarımı Kento Toya
  • A-1 Pictures tarafından Animasyon Prodüksiyonu
  • Aksiyon Yönetmeni, Yasuyuki Kai

Bir Cevap Yazın