Demon Slayer 2. Sezonu İle İlgili Bilmemiz Gerekenler!

Demon Slayer hayranlarının uzun bir süredir beklediği 2. sezon veya direkt ismi olan “Entertainment District Arc’ın” çıkış yapmasına 1 hafta kaldı. Peki 2. sezon ile ilgili bilmeniz gereken şeyler neler?

Demon Slayer: Entertainment District Arc’ın ilk bölümü Funimation ve Crunchyroll’da 5 Aralık’ta başlayacak. İlk bölüm 1 saatlik olacak. (Türkanime tarzı sitelerede aynı gün gelir sıkıntı yapmayın.

Hayranlar ayrıca Aimer’ın seslendirdiği yeni tema şarkılarını da dinleyebilecekler . Açılış teması “Zankyo Chi Uta”, bitiş teması ise “Asa ga Kuru” başlığını taşıyor. Aimer, Japonya’daki en popüler şarkıcılardan biridir. Anime camiasında, “Fate Stay Night 2. açılış”, “Vinland Saga 1. bitiş” ve “Fire Force 3. açılışı” gibi anime openingleri ve endingleri söylemesiyle tanınır.

Japonya’da Demon Slayer’ın reytingi sürekli düşüyordu . Düşük reytinglerin ana nedenlerinden biri, “Mugen Train Arc”ın seyirciye yeni bir şey sunamamasıydı. Hayranların çoğu filmi zaten gördü, öyleyse neden tekrar bölüm şeklinde görmek istesinler? Ancak, Entertainment District Arc’ın 5 Aralık’ta yayınlanmaya başladığında reytinglerin artacağı kesin.

Demon Slayer 2. Sezonunun Geri Sayımı

Bir Cevap Yazın