Golden Time – Öneri

Selamlar sevgili anime izleyen Dostlarım bakıyorum ki millet aksiyon dram psikoloji animeleri istiyo ve bende sitede romantizm animeleri önereceğim sizlere Bu Haftaki ilk anime’miz.

Golden Time

Konusu: Tada Banri liseden mezun olduğu gün arkadaşlarıyla birlikte kasabalarındaki ahşap köprü üzerinden evlerine giderlerken, suda bir şey gördüğünü sanan Banri ne olduğuna bakmak isterken köprüden düşer ve yaralanır. Yaraları iyileşir lakin bu kazadan sonra hafızasını kaybeder. Geçmişte tanıdığı herkes artık bir yabancıdır. Buna kendide dahil çünkü artık başka biridir. Ailesi sürekli bildikleri ve sevdikleri Banri’nin ne zaman geri geleceğine dair ümitlerini korumaktadır. Banri kazadan sonra üniversite sınavlarına hazırlanır ve hukuk fakültesini kazanır. Üniversite için Tokyo’da annesiyle birlikte bir ev kiralar ve evin eşyalarını düzdükten sonra annesi kasabasına geri döner. Banri artık koca şehirde tek başınadır.

Bölüm Sayısı: 24

Türleri: Komedi , Romantizm

Site Puanı: 9.90

Not: Yeri geldimi harika romantimiyle yeri geldimi güldüren yeri geldimi ağlatan bi anime. Bana göre en iyi romantizm animesidir. Bu kadar kaliteli bir anime ne gördüm ne izledim bence bir an önce başlamalısınız.

Bir Cevap Yazın