Sword Art Online – Öneri


Sword Art Online

Konusu: 2022 yılında piyasaya sürülen Sword Art Online MMORPG oyunu, başa takılan bir alet aracılığıyla oyuncuları kendi dünyasına götürerek gerçek bir Role-Playing oyunu sunmaktadır. Oyuna katılan 10.000 oyuncu arasında olan Kirito da SAO dünyasına giriş yapmıştır. Fakat kısa sürede bütün oyuncular oyundan çıkış olmadığını fark ederler ve herkes bir anda geniş bir alana ışınlanır. Oyunun yapımcısının burada yaptığı açıklamaya göre oyundan çıkmanın tek yolu 100 katlı SAO dünyasını temizlemektir. Her katta bir boss bulunmaktadır ve 100. kattaki boss’u öldürebilen oyundan çıkabilecektir. Fakat oyunda sağlığı biten kişi gerçek hayatta da ölecek, ayrıca dışarıdan biri oyuncuların başındaki aleti çıkarmak isterse alet oyuncuları öldürecektir. Bütün oyuncular şaşkınlık içerisindeyken oyunlar konusunda tecrübeli olan Kirito oyunu kazanmayı kafasına koymuştur.

Bölüm Sayısı: 25+9 (9 bölüm special bölümlerden ibaret)

Türleri: Fantastik , Oyun , Aksiyon , Macera , Romantizm

Site Puanı: 8.95

Not: Aksiyon sekansları güzel ekip bilinci çok iyi işlenmiş ara sahnelerde kısa olsa da güzel bir komedisi var ama bence en iyisi romantizm bölümleri tek kelimeyle efsane.

One thought on “Sword Art Online – Öneri

  • Aralık 16, 2020 tarihinde, saat 19:10
    Permalink

    Benim de kesinlikle tavsiye ettiğim bir seri devam sezonları da var şimdiye ksdsr vermediyseniz bir şans verin derim ben.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın