High School DxD 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere neredeyse herkesin en az bir bölum bile olsa izlediği en iyi ecchi anime olan High School DxD nin yeni sezonu hakkında bilgilendireceğim. Öncelikle ilk 4 sezondan biraz bahsedelim. 2012 yılın kış sezonunda bizlerle buluşan serimiz 12 şer bölümlük 4 sezon ile günümüze kadar geldi ( ovalar ve movie hariç ). Herkes merak ile 5’inci sezonu bekliyor. Peki bu 5’inci sezon ne zaman çıkacak hadi gelin sizi biraz aydınlatayım. 4 sezonun Temmuz 2018 de bitmesinden beri neredeyse 2 buçuk yıl geçti denilebilir. Aslında normal şartlar altında önce ki sezonları ortalama aralıklarından hesap edersek serimizin 5’inci sezonu 2020 gibi çıkacağı bekleniyordu ama COVİD-19 umuz sağolsun bir çok seri gibi canımızın bir parçası olan DxD mizin de ertelenmesine neden oldu. Bu ertelenme ne kadar mı sürecek peki tahminen konuşursak 2021 de çıkacağını öngörebiliriz ama tam net bir tarih verilemez stüdyo nasıl uygun görürse o tarihte çıkaracaktır. Ama merak etmeyin her zaman bir umut vardır sonuçta en sevilen ecchi animesi DxD dir. Tabi ne kadar sevilse de bu dünyada seyirciye gösterilemeyecek sahnelerde var bu yüzden bunlar da biraz çıkması için engel niteliğinde sonuçta kimse DxD yi sansürlü izlemek istemez değil mi ?

 1. Sezonda bizi neler bekliyor

Açıkçası seri kaldığı yerden devam ediyor diyebiliriz. Pek bir değişiklik olmuyacak her zamanki gibi oppağ… öhöm öhöm maceramıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Belki biraz daha oppağ… öhöm öhöm romantizm görebiliriz.

Bu yazının da sonuna geldik arkadaşlar kendinize iyi bakın ve oppağ… öhöm öhöm sağlıcakla kalın.

7 thoughts on “High School DxD 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak

 • Mart 19, 2021 tarihinde, saat 18:37
  Permalink

  Oppağ falan efsane bi açıklama yazarın ellerinden öpem -oppağ öhöm dragon

  Yanıtla
 • Mart 20, 2021 tarihinde, saat 19:56
  Permalink

  cap cup cup bat bat güm pat olsun bari 5.sezon’da

  Yanıtla
 • Haziran 1, 2021 tarihinde, saat 08:28
  Permalink

  yazar komik ve tatlı biriymiş oppai oppai 😀 yazarın ellerinden öperim gelsin artık 5.sezon

  Yanıtla
 • Haziran 2, 2021 tarihinde, saat 13:21
  Permalink

  yazar eğlencel biri 😀

  Yanıtla
 • Eylül 21, 2021 tarihinde, saat 10:20
  Permalink

  admiin bence birazdaha kalelere odakli oynamaliyiz sonucta oda cok olmasada oppahi… ohm ohm daha guclu sonucta ve yil bitti hala cikmadi bu anime

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın