Overlord 4. Sezonu Geliyor!

Merhaba arkadaşlar bugün sizleri biraz bilgilendireceğim. Bugün ki konumuz başlığımızdan da anlaşılacağı üzere büyü ve İsekai kategorilerindeki en iyi animelerden biri olan Overlord’un 4.sezonu hakkında olacak.

Öncelikle 2015 yılının ortalarında çıkan ilk sezonu ile izleyicileri ekrana kilitleyen bu seri 13 bölümün ardından izleyicileri büyük bir bekleyiş ile baş başa bıraktı. Sonrasında ise 2 yıl gibi bir aradan sonra 2018 yılın başında yeniden bizler ile buluştu ama bu buluşma öyle bir buluşmaydı ki serimiz bize ne kadar kaliteli bir seri olduğunu gösteriyordu resmen önceki sezona göre daha iyi bir 13 bölümdü ama yine de sadece 13 bölüm zamanı geldiğinde onlar da bitti. Yine de bu 13 bölümden çok kısa bir süre sonra hatta kısa bile denilemez çünkü 3 ay sonrasında 3.sezon hemen bizler ile buluştu evet sadece 3 ay ve herkes bu sezonu izleyince anladı ki Overlord animesi her zaman bi öncekinden daha iyi oluyordu hep üzerine koyan bir seriydi. Maalesef bir süre sonra bu sezonunda sonuna gelmiş bulunduk. Bir sonraki sezon ne zaman çıkacaktı peki bu seferki ara ne kadar olacaktı diye aklımızda cevapsız sorular belirdi. Yine de zaman geçtikçe bu sorulara cevap bulabildik şu an kesin olarak bildiğimiz bir şey varsa o da hayranı olduğumuz Overlord serisinin 4.sezonu bizler ile 2021 de buluşacağıdır evet yanlış duymadınız 2-3 yıl gibi bir aradan sonra Overlord animesi ile yeniden bir araya geliyoruz ve her zamanki gibi bir önceki sezondan daha iyi bir sezon olacağına da adımız gibi eminiz.

Evet arkadaşlar bugünlükte bizden bu kadar umarız size yardımcı olabilmişizdir. Kendinize iyi bakmanız dileğiyle SAYONARA.

Bir Cevap Yazın