Mappa Stüdyo, Chainsaw Man İçin Yeni Animatörler Kiralayacak ve Eğitecek!

Chainsaw Man anime uyarlamasının yönetmeni  Ryuu NakayamaFanbox  portalı aracılığıyla bir güncelleme  yayınladı ve MAPPA  stüdyolarının Chainsaw Man yapım ekibi için yeni animatörler almaya başlayacağını ve ayrıca onlara eğitim vereceğini duyurdu. 

Bu, anime endüstrisi için (özellikle MAPPA gibi büyük anime stüdyosu için) yeni bir şey olmasa da, duyuru, stüdyo ile sözleşmeye dayalı bir pozisyon olacağını ortaya koyuyor (Stüdyo Mappa’nın tam zamanlı çalışanı olma olasılığı ile) herkesle birlikte. iş faydaları ve ayrıca aylık maaş.

Yönetmen Nakayama blog yazısında, kendisi MAPPA ile çalışan bir serbest yazar olmasına rağmen, uzun süre kendi takımlarında çalışacak yeni yeteneklerin yetiştirilmesi için yeni animatörlerin yetiştirilmesinde MAPPA yapımcılarıyla işbirliği yaptığını açıkladı. MAPPA, kendi adına, çıraklık pozisyonu için, önümüzdeki Nisan ayında mezun olacak veya Japonya’da yaşamak ve Japonya’ya seyahat edebilecek olmalarına rağmen kariyerlerinin ortasında olan kişileri kabul eden belirli sayıda insan arıyor. Ogikubo’dan Chainsaw Man’in üretildiği yeni çalışma.

Başlangıç ​​maaşı ayda 2.102$ olacak ve sonuçlara göre Temmuz ayında yılda bir kez artırılacak ve Mart ayında işin gidişatına bağlı olarak bir ikramiye artacak. Ayrıca tüm tatiller, Obon ve yıl sonu tatillerinin yanı sıra haftada iki gün (genellikle hafta sonu) izin alabilirsiniz. Babalık ve taziye izni de verilmektedir. Tüm ulusal sosyal güvenlik, emekli maaşı ve sigorta ile birlikte bir yerinden edilme ödeneği (30.000 yen’e [273 $]’a kadar) ve çalışmayan eş için tipik olarak 10.000 yen (91 $) ve 4.000 yen (36 $) olan bir aile yardımı sağlanmaktadır.) her çocuk için. Sübvansiyonlar genellikle aylık ödemeye eklenir.

Sözleşme, iki aylık deneme süresi ile iki yıllık olacaktır. İki yıl sonra, stajyer performansına vb. bağlı olarak, çırak tam zamanlı bir çalışan olabilir. Bir sözleşme çalışan ve Japonya’da tam zamanlı çalışan arasında fark tam zamanlı çalışan temelde inanılmaz zor şirket onu kovmak için yapım, bir sonsuza sözleşmesi var demektir. Böyle bir açılış, anime endüstrisinde, özellikle stajyerler için neredeyse hiç olmaz, çünkü çoğu stüdyo sadece ana kareler veya çok kısa vadeli sözleşmeler için serbest çalışanlara yönelir. Kyoto Animation, Toei Animation ve Studio Ghibli gibi sadece birkaç stüdyonun maaşlı animasyon personeli var.

Chainsaw Man, Studio Mappa tarafından yakında çıkacak bir animedir. Chainsaw Man’in ne hakkında olduğunu bilmiyorsanız, işte kısa özet:

Hikaye, Demon’ların insanların barışını tehdit ettiği ve onları yok edilmesi gereken hedefler haline getirdiği bir dünyada geçiyor. Denji, birkaç organını satan ve rahmetli babasının borcunu ödemek için oduncu ve iblis avcısı olarak çalışan depresif genç bir adamdır

Denji’nin Pochita adında elektrikli testereleri olan ve kullandığı bir köpeği (aynı zamanda bir iblis) vardır. işini yapmak için. Bu, insanlar iblislerle sözleşme yapabildikleri için açıklanmaktadır. İşten eve döndükten sonra Denji bir Yakuza tarafından bir binaya sızması ve başka bir iblisi öldürmesi için çağrılır. Ancak plan, iblisle yapılan Yakuza sözleşmesinin bir parçası olarak ona suikast düzenlemek ve daha fazla güç elde etmek için bir tuzaktı. Ama Pochita Denji’nin yardımına gelir ve ona katılır, yarı insan yarı iblis olur ve Pochita’nın elektrikli testerelerini alır.

Kaynak: Hayran Kutusu

Bir Cevap Yazın