One Piece Live Action Serisi İçin Yeni Bilgiler Açıklandı!

Netflix, Ocak 2020’de One Piece’i Live Action dizisine uyarlayacaklarını duyurdu. Devam eden pandemi nedeniyle üretim durduruldu ve live action dizisi hakkında çok fazla bilgi alamadık.

theilluminerd, Netflix’in planladığı karakter arka planı hakkında bazı bilgiler elde edebildi.

Makaleye göre Netflix, Luffy’yi oynayacak 17 yaşındaki Brezilyalı bir çocuk arıyor. Netflix, Luffy’nin karakterini şöyle tanımlıyor: “Luffy, dizinin kahramanı olan 17 yaşında bir çocuk. Eline geçen her hazineyi almak istiyor. Luffy ayrıca bir aile diliyor ve iyimserliği düşmanları müttefiklere dönüştürür.”

Luffy’ye ek olarak Netflix, 18 yaşında Asyalı bir adam arıyor. Bildirildiğine göre Netflix, Ludin Lin’in Zoro’yu oynamasını istiyor . Netflix, Zoro’yu 18 yaşında Asyalı bir erkek olarak tanımladı. Yönlendirmeye ve bir yaşam amacına ihtiyacı olan yetenekli bir dövüşçü. Ana ilgi alanı 3 kılıcı ve içkisidir. Küçük konuşmaları sevmez.

Nami, 19 yaşında ve her etnik kökene açık olarak listeleniyor. Yalnız bir kurt olarak tanımlanıyor ve öyle kalmasını istiyor. Kimsenin yanına yaklaşmasına izin vermez. Dünyayı keşfetme arzusu var ve hiçbir şey onu bu hedefe ulaşmaktan alıkoyamayacak.

Usopp 17 yaşında siyah bir adamdır. Makaleye göre harika bir hikaye anlatıcısı ve romantik. Usopp aynı zamanda yenilikçi bir hikaye anlatıcısıdır ve bazı zor durumlardan kurtulmasını sağlayan yaratıcı bir zekaya sahiptir.

Sanji, 19 yaşında ve her etnik kökene açık biri olarak tanımlanıyor. Her zaman öğreniyor ve gelişiyor ve hiçbir eleştiriyi hafife almıyor. Kusursuz giyinmiş, çekici ve çapkın.

One Piece Live Action Serisi Çıkış Tarihi

Live Action dizisinin Netflix’te ne zaman yayınlanacağını söylemek zor. Devam eden pandemi nedeniyle üretim süreci birçok kez ertelendi. One Piece canlı aksiyon serisinin 2023’ün sonlarında yayınlanması bekleniyor. One Piece’in yaratıcısı Eiichir Oda bu projede yoğun bir şekilde yer alıyor. Bu yüzden One Piece canlı aksiyon serisinin sizi hayal kırıklığına uğratmayacağını söyleyebiliriz.

Luffy’nin mürettebat üyeleri için ideal oyuncu kadrosu ne olacak? Lütfen görüşlerinizi yorum bölümünde bize bildirin

Kaynak: theilluminerdi

Bir Cevap Yazın