Attack On Titan’a Alternatif Son Geliyor!

Shingeki no Requiem, popüler bir alternatif hayran teorisi olan “ AoTnoRequiem ”e dayanan yeni bir hayran anime projesidir.

Bilmiyorsanız, Attack on Titan fan animesi, Hajime Isayama’nın popüler çalışmasına alternatif bir son keşfedecek olan yapımda zaten. Shingeki no Requiem, “AoTnoRequiem” adlı bir doujinshi’yi (hayran çalışması) animeye uyarlayacak.

Kredi bilgileri: Shingeki no Requiem

AoTnoRequiem nedir?

AoTnoRequiem, AnR teorisi adı verilen popüler Attack On Titan teorisine dayanan bir hayran manga projesidir. AnR teorisine göre Eren özgürlüğünden asla vazgeçmeyecek ve arkadaşları da onu durdurmaktan asla vazgeçmeyecek, çatışacaklar ve Eren sonunda hepsini öldürecek.

Bu anime projesi hakkında şu ana kadar ne biliyoruz?

Shingeki no Requiem anime projesi hala erken aşamada. Şu anda Animatörler, 2D sanatçılar, arka plan sanatçıları ve renk uzmanları alıyorlar. İşte birçoğunuzun sorularına cevap verecek QnA’lardan bazıları:

S: Bu anime ne zaman yayınlanacak?

C: Şu an için kesin bir tarihimiz yok. Ekibimiz kaliteli animasyon ürettiğimizden emin oluyor ve bu çok zaman alacak. Sizi sosyal ağlarımızdan haberdar edeceğiz

S: Bu film mi yoksa epizodik mi olacak?

C: İlk duyurumuzun aksine, SnR animasyonunu bölümler halinde yayınlamayı planlıyoruz.

S: Çalışmanızın dublajını Japonca mı yapacaksınız:

C: Dublaj için birinci önceliğimiz ingilizce, ikinci sırada japoncadır.

S: Hangi stüdyo stilini kopyalayacaksınız, Wit mi yoksa Mappa mı?

C: En iyi görüneni denedik ve görünüşe göre insanlar her iki stüdyonun da özelliklerini içeren bir şey görmek istiyor, ancak planımız Wit’in tarzından biraz daha sapmak. Yine de bu animasyon projesine kendi özgün tarzımızı vermeye çalışacağız.

S: Bu projede kaç kişi çalışıyor?

C: Dünyanın her yerinden gelen yeterli sayıda yetenekli insan, hepimizin hayran kalacağı kaliteli bir animasyon sunmak için birlikte çalışıyor. Ancak, belirttiğimiz gibi, her zaman projemizi geliştirmek istiyoruz, bu yüzden yeni yetenekler memnuniyetle karşılanmaktadır.

Kaynak: Shingeki no Requiem

Bir Cevap Yazın