JoJo Bizarre Adventure 9. Part Başlıyor

Ağustos, JoJo hayranları için gerçekten şanslı bir ay. İlk önce Anime’nin çıkış tarihi açıklandı ve şimdi JoJo Bizarre Adventure 9. Part başlıyor.

Ultra Jump Eylül 2021 Sayısının sonundaki bir yoruma göre JoJo Bizarre Adventure, “JoJo Lands” başlıklı 9. Part olacak. Kısa bir aradan sonra 9. Partın başlayacağı belirtilmelidir. JoJo Part 8 “JoJolion” 19 Ağustos’ta sona erdi.

Bu duyuruya ek olarak, JoJo Bizarre Adventure, Kış aylarında piyasaya sürülecek olan ilk spin-off mangasını da alacak. Spin-off’un hikayesi Kouhei Kadono tarafından yazılacak ve sanat eseri Tasuku Karasuma tarafından sağlanacak. Spin-off manga hikayesinin Josuke ve Hol Horse etrafında odaklandığı belirtilmelidir.

Daha önce, JoJo Bizarre Adventure başlıklı 8. Part “JoJolion” serileştirmesi Mayıs 2011’de başladı. JoJolion, 10 yılı aşkın serileştirmeden sonra 19 Ağustos’ta sona erdi. JoJolion, Mayıs 2021 itibariyle 26 cilt olarak toplanmıştır. Dizi Hirohiko Araki tarafından yazıp resimlenmiştir.

JoJo Bizarre Adventure: Stone Ocean’ın Aralık ayında Netflix’e geleceğini unutmayın. Netflix’e özel olacak ve animenin tüm bölümleri aynı gün yayınlaması bekleniyor.

Kaynak: Twitter

Bir Cevap Yazın