High School DxD 5. Sezon Ne Zaman Gelecek?

High School DxD 5. Sezonu normalde 2020 Ekim ayında çıkması bekleniyordu fakat araya herkesin bildiği Covid-19 girdi. Bundan sonra çıkış tarihi açıklanan tüm animeler ertelendi bunların en çok bilineni Attack On Titan 4. sezonudur 4 ay ertelendi ama sonuç olarak yeni sezonu çıktı değil mi? buradan sonra resmiyet yok arkadaşlar buradan sonra yeni sezonun çıkmamasına delirmek var.

Bakın simdi milyonlarca seyirciniz var serinin 4. sezonunda çizimler yüzünden acayip bir şikayet almışsınız diyorsunuz ki 5. sezonunda her şey düzelecek eski çizimlere dönücez en hızlı geri dönüşümüz bu olacak diyorsunuz. Sorarım yeni sezon nerede? her yıl ben bir yerde bu yıl DxD yeni sezonu geliyor ha bu Ekim’de kesin gelecek görmek zorunda mıyım hayır mantıksızlık surda madem bu seri 2020’de çıkacaktı o zaman bunun çizimleri konusu bölümleri hazır olması gerekmiyor mu naptınız hocam baktınız zorunlu ertelenme yapmamız gerekiyor hazır ertelemissiz seriyi bastan mı yapalım dediniz. Böyle bir şey yapıyorsanız bari açıklama yapın diyin biz yaptık ama hoşumuza gitmedi insanların tatmin olacağı bir şey yaptığımızı düşünmüyoruz bastan yapacaz 2-3 yıla yeni sezon gelir ya sunu demek bu kadar zor mu 1 yıl olacak bir tane açıklama yapmadınızya son açıklama Covid-19 nedeniyle serimiz bilinmedik bir tarihi ertelenmiştir.

Demem suki arkadaşlar bende bilmiyorum bu animenin ne zaman çıkacağını tahminim 2023’tür bunlar 2022’dede bunu getirmez.

Bir Cevap Yazın