Ölen Babasının Hen*ai Koleksiyonunu Buldu!

Japon bir kullanıcının twitter paylaşımı, ölen babasının yetişkin bir doujinshi koleksiyonunu bulduğunu iddia ederek sosyal medyada viral oldu.

Twitter’da @ssig33 kullanıcısının paylaştığı tweetde, babasının evde gizli bir odası olduğunu iddia etti. O odaya babam dışında kimsenin girmesine izin verilmemisti dedi. Babası öldükten sonra o odada ne olduğunu kontrol etmeye karar verdik ve bir sürü yetişkin doujinshi koleksiyonu bulduğunu belirtti.

Hikaye burada bitmiyor, görünüşe göre aile bu koleksiyonu öğrendiğinde, şimdi malzemelerin mülkiyeti konusunda bir anlaşmazlık var. Kullanıcıya göre, bu doujinshiler çok paraya ediyor.

Gönderi şu anlama gelir: Babam öldü, ama hayatta bize her zaman girmememizi söylediği bir oda vardı. Bu sefer içeri girmeye karar verdim ve yetişkinler için bir sürü doujinshi buldum . Tanıdığım insanlara danıştım ve bana bu koleksiyonu Surugaya’ya götürmemi önerdiler ve orada bana çok değerli olacağını söylediler. Ailem öğrendi ve bana bunları izinsiz aldığım söylendi. Şimdi bu hent*i koleksiyonunun mülkiyeti konusunda zaten sorunlu hale gelen bir anlaşmazlık var.

Bu yazı, popüler Japon medyasında son derece viral hale geldi. Çoğu kişi orijinal postere, koleksiyonu satmaya karar verirlerse paranın aile arasında eşit olarak dağıtılması gerektiğini tavsiye etti. Bazıları ölen babalarının hatırası olarak sakladıklarını söyledi.

Bir Cevap Yazın