Titanlar Malezya’da Yerel Sansür Yasası Nedeniyle Pantolon Giyiyor!

Attack On Titan popülaritesi son birkaç yılda katlanarak arttı. Attack on Titan’ın son zamanlardaki popülaritesinden sonra seri dünyanın her köşesine yayıldı. Ancak her ülkenin aynı sansür yasalarına sahip olmadığını biliyoruz.

2018’de diziye çok fazla yatırım yapmayan Malezyalı bir hayran, yerel bir çizgi roman dergisinde Attack on Titan’ın bir panelini gördü ve fotoğraf çekmeye karar verdi. Daha sonra resmi unuttu ama son zamanlarda diziye olan ilgisi tekrar arttı ve bu görüntüyü hayranlarıyla paylaşmaya karar verdi.

Bir alt reddit’te, u/flamingthunderbanana bu Attack on Titan manga panelinde “Yerel sansür yasası nedeniyle titanların Malezya versiyonunda dar pantolon giydiğini herkesin bilmesini istiyorum” başlığıyla paylaştı. 

kredi: u/flammingthunderbanana

Kullanıcı ayrıca, Titan’ın poposunu daha fazla vurguladığı için ona göre tamamen geri tepmiş olan çıplaklık konusunda çok katı olan yasayı açıklıyor. Bir kişi Annie’nin Titan’ının nasıl sansürlendiğini sordu ve kesin olarak bilmediğini söyledi ancak bir arkadaşı ona Annie’nin Titanına bir spor sutyeni verildiğini söyledi.

Annie’nin Titan’ının Görünüşü:

kredi: Harvey Emmanuel (Titan Tartışma Grubuna Saldırı kategorisinde yayınlandı)
kredi: Harvey Emmanuel (Titan Tartışma Grubuna Saldırı kategorisinde yayınlandı)

Bir Cevap Yazın