Fire Force Mangakası Fan Servis Eleştirilerine Manga Üzerinden Yanıt Verdi!

Fire Force, fan servis nedeniyle bir tartışma konusu haline geldi. Tamaki, animede bir karakter genellikle kendini bir ecchi anında bulur. Manganın yazarı Atsushi Ōkubo, manganın son bölümü aracılığıyla tüm fan servis eleştirilerine yanıt vermiş olabilir.

Fire Force’un ilk sezonu Aralık 2019’da çıktığında, fanların gereksiz fan servisi nedeniyle animenin flop olacağı konusunda zaten bazı şüpheler vardı ve animeyi izledikten sonra birçok kişi bundan şikayet etti. Ancak animenin yazarı bu eleştirilere aldırmıyor gibi görünüyor.

Fire Force’un son bölümünde, Tamaki bir düşmanla savaşırken, arka planda bazı insanlar onu kabalık ve teşhircilik için eleştiriyor. Tüm bu yorumlardan bıkan Tamaki, duygularını şöyle ifade ediyor:

“Toplumun ne dediği kimin umurunda? Ben buyum! s”x cazibesinin” gücüyle dünyayı kurtaracağım

“Sızlanmanızdan bıktım! Eğer benden bu kadar nefret ediyorsan sana gösterecek bir şeyim var.”

Her ne kadar burada yazar doğrudan eleştirmenlere cevap vermiyor olsada, biraz bilgisi olan herkes bunun Fire Force yazarından bu animedeki fan servisinden şikayet eden herkese dolaylı bir cevap olduğunu anlayabilir.

Fan servis Hizmeti Nedir?

Fan servis Hizmeti veya Hayran Hizmeti, izleyiciyi memnun etmek için genellikle kurgusal içeriğe (anime, manga veya çizgi roman) eklenen materyal çalışmasıdır, içerik çoğunlukla s*x konuludur.

Kaynak: Twitter

Bir Cevap Yazın