Demon Slayer 2. Sezonunun Çıkış Tarihi Onaylandı!

Demon Slayer 2. sezonunun önümüzdeki 2 ay içinde, Ekim veya Kasım 2021’de geri döneceği doğrulandı.

Demon Slayer serisinin resmi Twitter hesabı aracılığıyla, Sezon 2’nin bu Sonbahar 2021’de (Ekim veya Kasım) yayınlanacağı doğrulandı. Bu yazıda Demon Slayer 2. sezon hakkında bilmeniz gereken her şeyi ele alacağız.

Demon Slayer 2. Sezon Bölüm Sayısı

Demon Slayer 2. sezonda kaç bölüm olacağına dair resmi bir onay yok. Ancak, 2. sezonun 2 bölüme ayrılacağına dair onayımız var. İlk bölüm Sonbahar 2021’de, ikinci bölüm ise Kış 2022’de yayınlanacak.

2. Sezon için Beklenen Çıkış Tarihi

Pek çok hayran spekülasyonuna göre Demon Slayer 2. sezon Ekim ayında çıkacak.  Yahoo News Japonya makalesinde göre, Demon Slayer 2. sezon Ekim ayında çıkacak.

Beklenmedik bir gecikme olmadıkça, Demon Slayer’ın Ekim ayında geri döneceği bir şekilde doğrulandı. 25 Eylül’de Abema TV’de Demon Slayer: Mugen Train’in yayınlanacağı özel bir program olacak. Yayının ardından Demon Slayer 2. sezon ile ilgili özel bir duyuru yapılacak. Pek çok hayran, vizyon tarihinin film yayınlandıktan sonra açıklanmasını bekliyor.

2. sezondan önce Demon Slayer: Mugen Train izlemeniz gerekiyor mu?

Demon Slayer 2. sezon, Mugen Train olaylarından sonra gelen “Entertainment District Arc”ı uyarlayacak, bu yüzden cevap Evet. Hikayeyi tam olarak anlamak için Demon Slayer filmini izlemeniz gerekecek.

Mugen Train filminin içeriğinin 2. sezona dahil olabileceğine dair söylentiler var.

Bir Cevap Yazın